Bergschenhoek

Loonbedrijf van Etten b.v.
Postbus 235
2650 AE  Berkel en Rodenrijs

bezoekadres: Leeuwenhoekweg 66 – Bergschenhoek

T: 010 51 13 777
F: 010 51 18 552
E: info@vanettenbv.nl

Klik hier voor een routebeschrijving

 
           
Directie: 
Jaap van Etten 
         
           
Calculatie:
Bas van Etten
E: bas@vanettenbv.nl
     Planning:
Willem van Etten
E: willem@vanettenbv.nl
 
           
Uitvoering:
Cees Vollebregt
E: cees@vanettenbv.nl
      Fakturatie:
Jeroen Brabander
E: jeroen@vanettenbv.nl
 
           
Administratie:
Peter van der Meer
E: peter@vanettenbv.nl
      Administratie:
Eline Vermeer
E: eline@vanettenbv.nl

 

Routebeschrijving:

Vanaf Den Haag of Utrecht:
Op de A12 neemt u afrit 8 naar Bleiswijk en slaat u bij de vijfde kruising met verkeers lichten linksaf. U rijdt met de bocht mee naar rechts. Direct na deze slinger de eerste links.

Vanaf Rotterdam:
Neem op het Schieplein de afslag richting Berkel en Rodenrijs, ga op de tweede rotonde naar rechts de N209 op. Na ca. 4 km op de kruising met verkeerslichten naar rechts en met de bocht mee naar rechts. Direct na deze slinger de eerste links.